Вы здесь

Погорелов

Про самовільне будівництво та самовільне захоплення земельної ділянки комунальної власності

У жовтні 2017 року громадянка Б. придбала житловий будинок, який  розташований на земельній ділянці комунальної власності по вул. Підгірна у місті Бердянську.   Після купівлі житловий будинок був знесений, а на цій земельній ділянці громадянкою Б. самовільно, без дозвільних документів на будівництво, був збудований з порушенням протипожежних норм безпеки готель «Гостевой дом Иваныч и Сыновья», який на протязі трьох років, без введення його в експлуатацію, приймає відпочиваючих..

Разом з...

Берегозахисна смуга. Чи долучено до проекту землеустрою погодження з власниками, користувачами земельних ділянок, які включаються до земель водного фонду та водоохоронних зон?

На восьмому році виконання договору № 327 від 2013 р. (з додатковими угодами) директор ПП «Укрзем» О.Г. Воловик направила міському голові на подальше затвердження Проект землеустрою щодо організації і встановлення меж земель водного фонду та водоохоронних зон в межах міста Бердянськ Запорізької області.

Розпорядженням міського голови від 15 лютого 2021 року № 42-р створена робоча комісія з опрацювання матеріалів проекту землеустрою щодо організації і...

Перша пішла? (відео)

Сьогодні, 02.03.2021 року, депутати Бердянської міської ради на позачергової сесії міської ради рекомендували міському голові Валерію Баранову звільнити начальника відділу з правового запеспечення діяльності апарату міської ради Філімонову Світлану Вікторовну. За це рішення проголосовали 24 депутата міської ради. Дивись відео з 1:10:30 по 1:20:50.

А ось чи виконає міський голова Валерій Баранов  рішення депутатів Бердянської міської ради, чи заветує ...

Нова влада почала вирішувати проблему з каналізацією мікрорайону «Ліски»

                             Заступник міського голови Олена Божкова

Минула влада за п’ять років не спромоглася вирішити проблему мешканців мікрорайону «Ліски» з каналізацією. Навідь проект не спромоглася зробити.

А ось нова влада навпаки, повернулася обличчям до мешканців мікрорайону. Заступник міського голови Олена Божкова у своїй відповіді повідомила, що  питання виготовлення проектно-кошторисної документації з будівництва каналізації та відведення...

Система наружной вакуумной канализации на реальном примере (Видео)


Наружная система вакуумной канализации является достойной альтернативой самотечным (гравитационным) и напорным системам канализации, а так же системам с использованием локальных очистных сооружений и септиков.

Валерій Баранов: після приведення виконавчого листа по справі у відповідність до вимог законодавства України його повторно буде направлено до Бердянського міськрайонного відділу ДВС ГТУЮ для вчинення дій встановлених законодавством

 

Три з половиною років тому  громадянка Р. самовільно встановила на проїзній частині вулиці Підгірна у місті Бердянську бетону загорожу. У березні 2019 року  рішенням суду її було  зобов’язано  звільнити самовільно зайняту земельну ділянку шляхом демонтажу існуючиї загорожі. Сприяти виконанню рішення суду повині були чиновники місцевої влади. Як це відбувалося ми можемо дізнатися на конкретному прикладі.  

...

Олександр Мазурчак – радник міського голови Бердянська на громадських засадах

20 січня Бердянськ відвідав Олександр Мазурчак – колишній міський голова м. Кам’янець, якого мешканці тричі обирали на цю посаду, колишній перший заступник міністра житлово-комунального господарства, та колишній перший заступник голови Київської державної адміністрації. Про це повідомляє офіційний  сайт Бердянської міської ради.

Він зустрівся з керівництвом міста, представниками депутатського корпусу, керівниками комунальних підприємств та начальниками відділів та управлінь виконкому. Олександр Мазурчак вважає, що Бердянську для повного щастя потрібно вирішити два...

Берегозащитная полоса: так все-таки получено позитивное заключение государственной экспертизы или это очередная информационная «утка»?

 

                                      Дмитрий Воловик выступает на заседании земельной комиссии

В декабре прошлого года в «Бердянском антикоррупционном вестнике» была опубликована статья «Николай Погорелов: прошло семь лет, а берегозащитной полосы как не было, так и нет. Кто виноват и, что делать?»

Прошло чуть более месяца после публикации и бывший директор ЧП «Укрзем» Дмитрий Воловик в фейсбуке сообщил следующее: «Закончился самый тяжелый марафон в моей жизни... Проект прибрежно-защитной полосы города Бердянска наконец то завершен».

 

Затем...

Причал №2: Запорізький апеляційний суд повернув майно товариству «Рибак»

18 жовтня 2016 року Громадська організація любителів рибалок «Рибак», в особі голови Якименко В.А. подарувала (передала безоплатно) Громадській організації «Рибаки Азова», в особі голови Церковного Д.В. причал №2, шо розташований по вулиці Підгірна в місті Бердянську. Цей дар сторони оцінили у 238 900 гривень.

З таким подарунком були не згідні 13 членів товариства «Рибак», які подали до Бердянського міськрайонного суду позовну заяву про скасування цього договору дарування. 04 серпня 2020 року Бердянський суд позовну заяву задовольнив і визнав недійсним договір дарування....

Дитячий санаторій «Бердянський»: Запорізька обласна прокуратура, для прийняття рішення в порядку ст.214 КПК України, надіслала матеріали Керівнику Бердянської місцевої прокуратури та у Головне управління Національної поліції в Запорізькій області

«Бердянський антикорупційний вісник» у листопаді минулого року опубліковав статтю «Дитячий санаторій «Бердянський»: а як з якістю постаченої м’ясної продукції?», у якій шла мова про те, що м’ясна продукція на протязі дев’яти місяців постачається в дитячий санаторій, але при цьому копії документів,  а саме ті, що підтверджують якість м’ясної продукції на відсутність ГМО, патогенних організмів в тому числі сальмонели, наявності у зазначеного виробника продукції сертифікатів – на систему управління безпечністю харчових продуктів ISO 22000:2007 або на систему управління якістю ISO 9001...