Вы здесь

Погорелов

Дитячий санаторій«Бердянський»: а як з якістю постаченої м’ясної продукції?

 

23 січня була опублікована стаття «Відкриті торги: гра на одну руку?», в якій мова шла про відкриті торги по закупівлі продуктів харчування для Державного закладу «Дитячій спеціалізованний (спеціальний) санаторій «Бердянський», у яких   переможцем аукціону стало ТОВ «Українська торгова компанія № 3» з наданням послуг на  2 280 120 грн. 

23.01.2020 року згідно наказу № 6 Державна аудиторська служба України провела моніторінг закупівель на підставі виявлених органом державного фінансового контролю ознак порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в...

Выборы мэра Бердянска: Свидло побеждает Баранова в первом туре

Бердянская городская территориальная комиссия только вчера, 6 ноября, вечером установила результаты местных выборов и отправила протоколы в областную комиссию. Так, в Бердянске будет второй тур мэрских выборов, передают“ЗАПОРОЖСКИЕ ВЕСТИ”.

Протокол Бердянской городской ТИК с результатами голосования за городского голову опубликовал в Фейсбуке депутат горсовета Виктор Цуканов.

Наибольшее количество голосов набрал кандидат от “Оппозиционной платформы – За жизнь” Александр Свидло. У него 12 762 голоса (34,7% от общего числа проголосовавших). На втором месте бывший мэр,...

Апеляційний суд зобов’язав Бердянську МТВК скасувати реєстрацію кандидатів у депутати від Запорізької обласної організації Політичної партії «За майбутнє»

 
Третій апеляційний адміністративний суд м. Дніпро своєю постановою від 06 жовтня 2020 року по справі № 280/6929/20 постановив зобов’язати Бердянську міську територіальну виборчу комісію Бердянського району Запорізької області скасувати реєстрацію кандидатів у депутати Бердянської міської ради, включених до єдиного та територіальних виборчих списків від Запорізької обласної організації Політичної партії «За майбутнє».


Відновив роботу пункт надання фінансових послуг

Відновив роботу пункт надання фінансових послуг. З першого вересня відновив роботу пункт надання фінансових послуг за адресою проспект Західний, 25. Тут приймаються грошові перекази за комунальні послуги, телефон, газ, воду, електроенергію та інше.

Микола Погорелов: відкритий лист до начальника Головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області Миколи Мартиненка

 

                                                                                              Микола Погорелов

 

                                                                                  Шановний Микола  Володимирович!

 

Я змушений звернутися до Вас з відкритим листом тому, що на мої офіційні звернення, щодо порушення фізичною особою вимог земельного законодавства Ви не реагуєте належним чином.

 

Як пересічний громадянин я дуже бажаю щоб у державі Україна відповідно до вимог ст. 19 Конституції України органи державної влади та...

Валерий Баранов: Если не мы, то кто?

Шел как-то по городу. И вдруг заметил знакомое лицо. Со щита, который был небрежно установлен на пешеходном тротуаре, Валерий Баранов, очень сосредоточенный, спрашивал: Если не мы, то кто?

С грустью вспомнил мартовский пикет 2006 года Центрального универмага и подумал. У Вас, пожалуй, слишком плохое прошлое, чтобы дать надежду на будущее…


Олександра Устінова: ви прийшли до влади, бо вони крали. За вас голосували тому, що вони крали і всі це бачили (Відео)

Виступ з трибуни Верховної Ради України члена Комітету Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності, члена фракції «Голос», Олександри Устінової.

«Ви обіцяли саджати? Нікого не посадили. Тих корупціонерів, яких ви мали саджати зараз призначаються на топові посади: куми, свати, брати... Ви з середини знищуєте країну. І сюди прийде Росія і це буде на ваших руках. Ви знаєте, в нас в країні дві війни: одна на сході, де люди щодня гинуть від рук російських окупантів, а друга – зсередини. І друга війна у нас з корупцією. Я зараз звертаюсь до нашої монобільшості тому,...

Николай Погорелов: вспоминаем прошлое, анализируем настоящее и думаем о будущем

 

25 октября в Бердянске пройдут очередные выборы в органы местной власти, а именно: городского головы, а также депутатов областного и городского советов. Те горожане, кому на момент голосования исполнится  18 лет, впервые придут на избирательные участки. О том, как жил город в конце 90-х, начале  ХХІ века, они могут знать  понаслышке от родителей и старших товарищей, а также из газет выходивших в ту пору.   Возможно, и фамилии тогдашних мэров молодой избиратель  вспомнит с большим трудом. 

Сейчас в средствах массовой информации  от потенциальных кандидатов во власть, рекой льются...

Трудовий  колектив постановив: запропонувати в.о. директора ДП «БМТП» Трощенкову О.А. звільнити обійману посаду за власним бажанням до 15.09.2020 р.

Сьогодні, 8 вересня, під час обідньої перерви перед адміністративним корпусом відбулися загальні збори членів ППО БМТП ПРМТУ трудового колективу Державного Підприємства  «Бердянський торгівельний порт» на яких членами трудового колективу була заслухана інформація стосовно внесенням Роботодавцем на засіданні Ради підприємства пропозиції про скорочення численості працівників ДП «БМТП» на 50%, як єдиного шляху виходу з фінансово-економічної кризи підприємства.

При обговоренні на зборах трудового колективу питання щодо чергового скорочення численості працівників...

Скорочення? Яке буде рішення загальних зборів трудового колективу Державного підприємства «Бердянський морський торговельний порт»

9 вересня о 12:15  відбудуться загальні збори трудового колективу Державного підприємства «Бердянський морський торговельний порт». На цих зборах буде вирішуватися питання надання згоди на проведення керівнику за ст.40 КЗпП України процедури скорочення працівників у кількості 58% із загальної чисельності, а це близько 450 працівників. А ось чи надасть трудовий колектив згоду на процедуру скорочення працівників  і яке буде прийняте ним рішення, нам стане відомо після закінчення загальних зборів.