Вы здесь

"Закривали за наркотики": ґвалтівник Іванісов засвітився ще в одному злочині

Оновлено: 17:21, 26.11.2019

    "Смотрящий" на зоні розповів, як Роман Іванісов відбував термін за зґвалтування

 

Народний депутат України Роман Іванісов, якого виключили з фракції "Слуга народу" після скандалу зі зґвалтуванням, раніше також мав проблеми з наркотиками.

Про це в інтерв'ю каналу "Вільний" розповів "смотрящий" зони, де відбував термін Іванісов. Він зазначив, що депутата закривали в СІЗО у середині 2000-х років (щоб подивитися ролик, доскрольте сторінку до кінця).

"Наскільки я пам'ятаю, у 2005-2006 році його закривали... у Вільнянському СІЗО він сидів... тато його закривав. Проблеми у нього були з наркотиками", – заявив "смотрящий". Також він зазначив, що у Іванісова є молодший брат, у якого теж дуже великі проблеми із забороненими речовинами.

"Він у 66-й камері сидів. Ну, ніби перекумаритися просто його сюди закрив. Чи то пів року, то чи місяців дев'ять покатався по СІЗО, щось йому там застосовували, якусь статтю, але сам факт того, що у нього там ні судимості, нічого не було, то покатався він і вийшов", – розповів "смотрящий".

 "Був упакований": стало відомо, як ґвалтівник Іванісов отримав помилування у Кучми

Крім того, за його словами, батько Іванісова був мером Бердянська і добре спілкувався з місцевими бандитами. Саме він, використавши свої зв'язки, вирішив "підлікувати" сина, відправивши його в СІЗО.

"Ну не в підвалі ж його тримати?" – риторично запитав "смотрящий".

Як повідомляв OBOZREVATEL:

 

26.11.2019 | 13:16