Вы здесь

За мільйони доларів: Смешко продав місця у своїй партії

04 червня 2019, 17:35

Лідер партії "Сила і честь" Ігор Смешко продає місця у своїй політичній силі за захмарними цінами. Більш того, рекламу він розміщує навіть в газеті безкоштовних оголошень.

 

Про це розповіла на своїй сторінці у Facebook журналіст Ольга Василевська-Смаглюк, посилаючись одразу на кілька джерел.

 

 "Ціни трохи "кусаються". Ось нинішній депутат від БПП Олександр Домбровський придбав собі місце в прохідному списку партії "Сила і честь" за $3 мільйони. А за прохідне місце колишнього глави митниці Макаренка його спонсорам – Хомутинніку і Фуксу – довелося поторгуватися. Почали з $3 млн, зійшлися за півтора", – пише вона.

НОВИНИ

"Не варто витрачати голос": Казанський пройшовся по темній конячці Смешку

                                                               Ігор Смешко

                                                                                   Бізнес.медіа

 

Василевська-Смаглюк додала, що в цілому Хомутиннік нібито купив 15 прохідних місць, що обійшлося йому в $15 мільйонів. Касиром партії Смешка, за даними джерел, є дехто Сацюк. "Ось тобі і сила, ось тобі і честь... Цікаво, як будуть відбивати гроші", – підсумувала журналістка.

До речі, існує версія, що саме Смешко був причетний до отруєння третього президента України Віктора Ющенка. Правда, в інтерв'ю журналісту Дмитру Гордону колишній начальник СБУ зізнався, що якби він поставив собі за мету отруїти політика, то вона була б доведена до кінця.

Справа про отруєння екс-президента України Віктора Ющенка розслідується досі.

Як повідомляв OBOZREVATEL: