Вы здесь

Олексій Холод: повідомляємо, що у Бердянській міській раді та її виконавчого комітету відсутні будь-які повноваження з виконання рішень судових органів

                                                                                          в центрі Олексій Холод

У «Бердянському антикорупційному віснику» раніше піднімалось питання про самовільне встановлення мешканкою Бердянська бетоного паркану за межою червоної лінцї вулиці.

Рішенням Бердянського суду цю мешканку було зобов’язано знести  паркан, установлений з порушенням законодавства.

І ось тепер місцева влада, на протязі більше року, візуально на «око» не може встановити чи виконане рішення суду, та  де знаходиться паркан,  за межою червоної лінії вулиці, чи ні?

У своєї відповіді виконувач обов’язків  міського голови, секретар міської ради Олексій Холод зазначив, що комісією проводився візуальний огляд в процесі якого неможливо визначити площу земельної ділянки, яка фактично звільнена, а також відстань земельної ділянки до умовної червоної лінії.

Зазначу, що  це йдеться про земельну ділянку комунальної власності, частину проїзжої частини вулиці.

І далі виконувач обов’язків міського голови, секретар Бердянської міської ради Олексій Холод пояснює, що  встановити площу земельної ділянки може виключно землевпорядна організація або організація яка має сетифікат землевпорядники (геодезиста)  та рекомендує звернутися до вищезазначених суб’єктів господарювання.

Виникає питання. Чому пересічний мешканець Бердянська повинен звертатися до землевпорядних організацій замість місцевої влади, коли йдеться про земельну ділянку комунальної власності? Чому?

Чому чиновники виконкому, які отримують заробітну платню з місцевого бюджету, з наших податків не виконують ст. 19 Конституції України де вказано, що органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов’язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Констітуцією та законами України? Чому?

Чому заступник голови комісії Ус Н.В. не запропанувала представнику управління Держгеокадастру в Бердянському районі, який є членом комісії(за згодою), прийняти участь у роботі комісії при огляді земельної ділянки? Чому?

А ось якби представник управління Держгеокадастру в Бердянському районі приймав участь у роботі комісії, то питання чи виконано рішення суду, чи ні, -  цей представник вирішив би на законодавчому рівні.

До місцевих виборів залишилось менше чотирьох місяців.

Питання.  На що сподівається секретар Бердянської міської ради Олексій Холод?