Вы здесь

КП «Рятувально-водолазна служба»: Бердянський міськрайонний суд дозволив слідчому продовжити строк досудового розслідування на шість місяців

Бердянський міськрайонний суд дозволив слідчому продовжити строк досудового розслідування на шість місяців. Про це йдеться в ухвалі суду.

Досудовим розслідуванням встановлено, що впродовж 2016-2017 років комунальним підприємством Бердянської міської ради «Рятувально-водолазна служба» (код ЄДРПОУ 34517173, місце розташування: м. Бердянськ, вул. Горького, 18) укладались договори про спільну діяльність із суб`єктами господарювання. Згідно п. 5.2.2 Статуту КП БМР «Рятувально-водолазна служба» відповідно до укладених договорів забезпечує поставку послуг. Згідно укладених протягом 2016-2017 років договорів про спільну діяльність предметом договору є утримання об`єкту благоустрою, а саме пляжу. Вказаним договором передбачені обов`язки обох сторін, як КП БМР «Рятувально-водолазна служба» так і суб`єкта підприємницької діяльності.

Зі змісту договору випливає, що фактично передається в оренду земельна ділянка, яка являє собою об`єкт благоустрою пляж, який відповідно до Земельного кодексу України та інших нормативно-правових актів, є земельною ділянкою акваторії з прилеглою до неї ділянкою берегової території водного фонду, призначеною для масового купання людей.

Таким чином, фактично передається в оренду земельна ділянка, яка є власністю територіальної громади і повинна передаватися в оренду лише за рішенням сесії депутатів.

За вказаними договорами про спільну діяльність на рахунки КП БМР «Рятувально-водолазна служба» надійшли кошти, які були перераховані здебільшого за прибирання, очищення території та вивезення твердих побутових відходів, хоча за договором про спільну діяльність це є обов`язком суб`єкта підприємницької діяльності, а не КП БМР «Рятувально-водолазна служба».

Вказане може свідчити про нецільове використання бюджетних коштів та їх привласнення службовими особами КП БМР «РВС».

Строк досудового розслідування у кримінальному провадженні №12018080130001762 від 12.06.2018 продовжено на шість місяців, тобто до 12 червня 2020 року включно.