Вы здесь

Ярмарок під чорним прапором біля бердянського білого дому

Весь рік на порозі міського Палацу культури і на площі перед ним комунальне підприємство "Продюсерський центр "Аншлаг" в особі директора і депутата обласної ради Владислава Шалєєва самовільно організовує торгівлю.

Схема проста. КП "Аншлаг" за згодою   міськради періодично бере в оренду фойє першого поверху МПК для проведення виставки-ярмарку. Ціна питання - 9100 гривень за 5 днів (на оплату енергоносіїв і санітарне прибирання). Однак торгівля проводиться не в приміщенні, а на вулиці, в тому числі і на земельній ділянці перед палацем, використання якої жодним чином не погоджено - це підтверджують відповіді за підписом керуючого справами виконкому Ольги Кочубей.

В результаті, з одного боку, бюджет міста недоотримує значні кошти, а з іншого - відбувається знос матеріальної бази МПК. Але при цьому хтось за засекреченою схемою визначає кількість і склад учасників ярмарку, самовільно встановлює розмір оплати за розміщення торгових об'єктів і збирає "містові" (від надання інформації з цього приводу директор КП "Аншлаг" ухилився).

У переліку ярмарків, запланованих виконкомом на поточний рік, є тільки три ярмарки перед МПК: «Масляна» 10 березня, «День міста» 16-17 вересня і «Новорічна» 27-31 грудня. При чому їх організація покладена на Управління економіки, а КП "Аншлаг" в цьому списку не фігурує взагалі!

Але міська влада робить вигляд, що нічого не відбувається, хоча весь цей наметовий балаган добре видно з вікон як кабінету міського голови, так і кабінету секретаря міськради. Принаймні, тепер зрозуміло, за яку саме "плідну працю на благо громади" вони вручили Шалєєву наручний годинник до Дня місцевого самоврядування...

Наразі Бердянська поліція в рамках кримінального провадження проводить перевірку за цими фактами. Про її результати повідомимо додатково.

О.Пилипенко, голова ГО "Платформа суспільної взаємодії"

 

Категория: