Вы здесь

Відкриті торги: гра на одну руку?

16 січня 2020 року відбулися відкриті торги по закупівлі продуктів харчування для Державного закладу «Дитячій спеціалізованний (спеціальний) санаторій «Бердянський». У аукціоні прийняли участь ТОВ «Українська торгова компанія № 3» та ТОВ «НСК ТРЕЙД». Переможцем аукціону стало ТОВ «Українська торгова компанія № 3» з наданням послуг на  2 280 120 грн. 

І все це собі нічого, якби не одне але. До редакції потрапив лист за підписом директора ТОВ «УТК №3» В.В. Ляшенко одному комунальному закладу, у якому він раніше повідомляв, що співпрацює з ТОВ «НСК ТРЕЙД».  Тобто виходить, що у нашому випадку у аукціоні  приймали участь дві фірми, пов’язані між собою, що є   порушенням  Закону України  «Про здійснення державних закупівель» і за що законодавством передбачено відмову в участі у процедурі закупівлі. А за порушення вимог, установлених цим Законом в частині прийнятих рішень, вибору і застосування процедур закупівлі, відповідальність несуть члени тендерного комітету, або уповноважена особа (особи) персонально.

Можливо члени тендерного комітету і не знали, що дві фірми, які приймали участь у тендері, повязані  поміж собою. Можливо. Але після публікації цієї статті вони повинні, я так думаю, детальніше ознайомитись з, так названим переможцем, і вирішити про подальший намір укласти договір з ТОВ «Українська торгова компанія № 3».

Якщо у даному тендері було порушено діюче  законодавство, то цим також повині, на мою думку,  зайнятися і правоохоронні органи.

Раніше Факти Запоріжжя розповідали про ТОВ «УТК № 3».

Категория: