Вы здесь

Трудовий  колектив постановив: запропонувати в.о. директора ДП «БМТП» Трощенкову О.А. звільнити обійману посаду за власним бажанням до 15.09.2020 р.

Сьогодні, 8 вересня, під час обідньої перерви перед адміністративним корпусом відбулися загальні збори членів ППО БМТП ПРМТУ трудового колективу Державного Підприємства  «Бердянський торгівельний порт» на яких членами трудового колективу була заслухана інформація стосовно внесенням Роботодавцем на засіданні Ради підприємства пропозиції про скорочення численості працівників ДП «БМТП» на 50%, як єдиного шляху виходу з фінансово-економічної кризи підприємства.

При обговоренні на зборах трудового колективу питання щодо чергового скорочення численості працівників порту керівник юрвідділу Пасечник В.А. у виступу звернув увагу, що існуюче в державі законодавство визначає право народу при порушенні його базових конституційних прав на повстання як насильним шляхом так і мирним посилаючись на події у Білорусі закликав працівників порту відстоювати своє порушене право на працю у мирний спосіб.

Народний депутат України Сергій Соболєв закликав трудовий колектив активно відстоювати своє право на працю, адже мова йде про скорочення більше 400-х сот працівників, та направити членів трудового колективу в м. Київ для вручення Звернення Президенту України та до м. Запоріжжя для вручення Звернення Голові  Запорізької ОДА. І при цьому, як народний депутат пообіцяв зі свого боку надати всіляку допомогу трудовому колективу.

Депутат обласної ради Микола Ільїн також підтримав трудовий колектив у відстоюванні свого права на працю і побажав їм успіху у цій боротьбі.  

На загальних зборах членами трудового колективу одноголосно  була прийнята постанова  про не голосування членами Ради підприємства, представниками профспілки, обраними до її складу на конференції трудового колективу, за скорочення штату. А також:

Направити Звернення стосовно кризової ситуації та 50-ти відсоткового скорочення на адресу Президента, Прем’єр-міністра, Міністра інфраструктури, Депутатів ВР та Голови Запорізької ОДА.

Направити членів трудового колективу ДП «БМТП» до м.Київ для вручення Звернення Президенту України та до м. Запоріжжя для вручення Звернення Голові  Запорізької ОДА.

Запропонувати в.о. директора ДП «БМТП» Трощенкову О.А. звільнити обійману посаду за власним бажанням до 15.09.2020 р.

У разі відмови від звільнення, звернутись до Міністерства інфаструктури України з клопотанням про звільнення О.А. Трощенкова з обійманої посади за неналежне виконання покладених на нього обов’язків, що призвело до стійкої фінансової кризи та поставило підприємство на межу банкрутства.

Категория: