Вы здесь

"Переможемо цю гидоту": Зеленський записав нове звернення і попередив українців

27 квітня 2019, 13:49

Новообраний президент України Володимир Зеленський поскаржився на невідомих, які, прикриваючись його ім'ям, приходять до мерів, депутатів і суддів із пропозицією "вирішити" питання.

Про це сам Зеленський розповів в новому відеозверненні, опублікованому в Facebook. За його словами, вже з'явилася "секта рєшал", які ходять до чиновників і бізнесменів з пропозиціями незаконної допомоги.

Зеленський залишив Україну: стало відомо, куди полетів. Фото

"Зараз ходять аферисти до мерів, до облрад, до суддів, прокурорів, представників бізнесу, малого, середнього і великого. Вони кажуть, що тепер все "вирішують", все буде як ми скажемо, нам мандат дав Зеленський. Дивіться, таких аферистів дуже багато. Я нікого ні на що не уповноважував, і в майбутньому не збираюся", — підкреслив майбутній президент України.

Таких людей, на думку Володимира Зеленського, потрібно знімати на камеру і заявляти на них в правоохоронні органи.

"Якщо до вас звернулися такі люди, будь ласка, покажіть їм це відео, а краще зніміть їх на камеру. А ще краще — зверніться до правоохоронних органів. Ми можемо перемогти цю гидоту разом", — підсумував майбутній президент.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше Зеленський звинувативЦентральну виборчу комісію в навмисному затягуванні його інавгурації.

 

 

 

 

 

 

Категория: