Вы здесь

Олександра Устінова: ви прийшли до влади, бо вони крали. За вас голосували тому, що вони крали і всі це бачили (Відео)

Виступ з трибуни Верховної Ради України члена Комітету Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності, члена фракції «Голос», Олександри Устінової.

«Ви обіцяли саджати? Нікого не посадили. Тих корупціонерів, яких ви мали саджати зараз призначаються на топові посади: куми, свати, брати... Ви з середини знищуєте країну. І сюди прийде Росія і це буде на ваших руках. Ви знаєте, в нас в країні дві війни: одна на сході, де люди щодня гинуть від рук російських окупантів, а друга – зсередини. І друга війна у нас з корупцією. Я зараз звертаюсь до нашої монобільшості тому, що ви знаєте чому ви прийшли до влади. Ви прийшли до влади, бо вони крали. За вас голосували тому, що вони крали і всі це бачили. Ви обіцяли саджати? Нікого не посадили. «Ротердам +» закритий. Країна лише на карантинні сидить. Всі пам’ятають справу Свинарчуків. Так в мене таке враження, що в кожного президента має бути свій свинарчук. Але знаєте, шановна наша монобільшість, ви вже країну в свиноферму перетворюєте. Вибачте, будь ласка, але коли ми бачимо як у нас люди отримують топові посади: куми, свати, брати або якщо ти з кимось на горщику сидів в сусідньому дитсадочку, то ти тепер можеш керувати країною? Це те, що вбиває нас зсередини і це гірше за російських окупантів, які стоять на сході.

Ви знаєте, ми всі бачили вислови про те, як у нас призначали керівника ТКГ, а я вам розкажу про інше. Ви знаєте, хто в нас, наприклад, губернатор Вінницької області? Це чоловік вашої депутатки від «Слуги народу». Це мабуть дуже велика честь стати чоловіком і тому стати губернатором. Але мабуть мало хто з вас знає, що він був керівником ДУСІ, Державного управління справами при Порошенко. І тоді були розслідування по ньому – про корупцію, про те, як він сам собі виписав квартиру у києві на 190 квадратів і приватизував її. І ви тепер цю людину, тих корупціонерів, яких ви мали саджати, зараз назначаєте на топові посади. Вони зараз губернатори, вони зараз міністри. Скажіть мені, будь ласка, чи не вважаєте ви, що відповідальність за те, що країну вбивають зсередини, тепер лежить на вас?

Ви знаєте, зараз найбільша проблема у тому, що те, що ви робите зсередини, використає Росія. Саме росіяни, розхитуючи країну зсередини і роблячи країну слабкою, потім скористаються цим і прийдуть до влади. Зараз усі закони, які ви подаєте або усі рішення судів, які зараз приймаються вашими керованими судами, усе робиться для того, щоб Україна втратила безвіз. Ви назначаєте корупціонерів, ви голосуєте закони, ви зараз маєте своїх Розенблатів, проти якіх люди голосували, які сиділи отам, а тепер сидять тут.

Ви знаєте, ми бачили якість такі слабкі заяви, але вибачте, де ваш генеральний прокурор? У них був свій кум, а де ваш генеральний прокурор з поданням на затримання? Де ця людина, яка має стояти тут, тому що ми усі знімали депутатську недоторканнісь, і показувати нам, чому ваші депутати, які брали хабарі, зараз мають сидіти вже за гратами? Якщо зараз ви цього не зробите – ви зсередини знищите країну. І сюди прийде Росія і це буде на ваших руках.»

Категория: