Вы здесь

Олександр Пономарьов: диск з інформацією не відкривається та не читається на комп’ютері (ВІДЕО)

16 березня 2014 року на Приморській площі у Бердянську відбувся мітинг комуністів, у якому прийняв участь і депутат міської ради, помічник народного депутата Володимир Безверхий.

У своїй промові він підтримав референдум у Криму та призивав до федералізації України.

У квітні 2017 року я звернувся до народного депутата Олександра Пономарьова з проханням надати оцінку діям свого помічника Володимира Берзвехого на мітингу і предоставив йому компютерний диск.

У своїй відповіді народний депутат повідомив: диск з інформацією не відкривається та не читається на компютері, тому надати відповідь на ваші питання я не маю можливості.

У 2015 році Володимир Безверхий пройшов у Бердянську міську раду від політичної партії «Соціалісти» і був обраний головою постійної земельної комісії.

На протязі чотирьох з половиної років  земельна комісія не контролювала виконання   Приватним Підприємством «Укрзем» розробку проекту берегозахисної смуги, термін розробки якого три місяці. І тому на сьогодні ми не маємо затвердженного сесією Бердянської міської ради проекту берегозахисної смуги.

Які ж наслідки для бердянців створює відсутність берегозахисної смуги?

Про наслідки відсутності берегозахисної смуги говориться у проекті розробленому та винесеному депутатом Бердянської міської ради Володимиром Безверхим на позачергову сесію міської ради 10 лютого цього року «Про звернення до Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру, Головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області» де голова земельної комісії  констатує:

 «Станом на сьогоднішній день до Бердянської міської ради звернулось близько 6000 громадян України на отримання земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), в тому числі орієнтовно 600 громадян-військовослужбовців, які беруть (брали) участь у виконанні завдань по здійсненню антитерористичної операції/ операції об'єднаних сил, та членів сімей загиблих учасників АТО/ООС. Крім того кількість внутрішньо переміщених осіб в місті складає більше 10 000 чоловік, які також звертаються до Бердянської міської ради з питання отримання земельних ділянок».

А скільки ще коштів  не надійшло до місцевого бюджету із-за відсутності берегозахисної смуги?

Пройло шість років з дня виступу депутата Бердянської міської ради Володимира Безверхого на Приморській площі. Можливо відсутність берегозахисної смуги і є одним із наслідків того виступу?

У жовтні цього року місцеві вибори. Думай...те...

Категория: