Вы здесь

Фото-факт! Будівництво без дозвільних документів

У січні цього року вийшла публікація «Черные риэлторы: бердянский прокурор заметает следы?», у якій розповідалося про те як прокурор Бердянської місцевої прокуратури Олексій Клименко купив будинок у «чорних рієлторів».

Сьогодні  купленого будинку не існує, а на тому місці де він знаходився йде нове будівництво, при чому, як стало відомо від заступника міського голови Оксани Дєєвої, це будівництво ведеться без дозвільних документів на нього.

Хочу зазначити, що земельна ділянка, на якій ведеться будівництво, не є власністю фізичної особи, рішення про її приватизацію уповноваженим органом не приймалося.

Заступник міського голови Оксана Дєєва у своєї відповіді зазначила, що згідно бази даних управління містобудування та архітектури зареєстрованних будівельних паспортів, за адресою: м. Бердянськ, вул. Святомиколаївська, 21 будівельний паспорт на забудову цієї земельної ділянки не видавався.

Також вона зазначила, що згідно бази даних управління містобудування та архітектури зареєстрованних містобудівних умов, за вказаною адресою, також не надовалося.

Хочу нагадати, що згідно з посадовою інструкцією до завдань і обов’язків одної чиновниці виконкому входить:

«Здійснює моніторинг за використанням і розвитком територій міста Бердянськ для забеспечення дотримання законодавства, норм і правил забудови, архітектурних вимог, проектів конкретних об’єктів, дотримання місцевих правил забудови фізичними та юридичними особами при розміщенні, будівництві, реконструкції, капітальному ремонті об’єктів житлово-цивільного, виробничого та іншого призначення».  

Виникає питання до міського голови. А якже ця чиновниця виконкому виконує свої завдання та обов’язки, якщо у даному конкретному випадку фізичною особою не дотримуються місцеві правила забудови?

 

 

Категория: