Вы здесь

Депутати обласної ради: просимо врахувати недбале ставлення Воловика Д. до своїх посадових обов’язків

                                                 Дмитро Воловик

Сьогодні, 28 лютого, у «Бердянському Райагропромпостачі», яке знаходиться по Мелітопольському шосе, з’явилися правоохоронці.

Можливо ці події пов’язані зі зверненням депутатів Запорізької обласної ради до Міністерства енергетики та захисту довкілля України щодо будівництва з’єднувального каналу для відновлення водного сполучення Азовського моря з Молочним лиманом, прийнятим рішенням Запорізької обласної ради № 179 від 12.12.2019 року.  

В своєму звернені депутати зазначили: «Між Приазовським національним природним парком та ТОВ «Бердянськбудтрест» 09.11.2018 підписано договір № 46 на виконання робіт «Будівництво з’єднувального каналу для відновлення водного сполучення Азовського моря з Молочним лиманом».

 Директором Приазовського національного природного парку Воловиком Д. 07.12.2018 передано директору ТОВ «Бердянськбудтрест» Гаманцю Д. робочий проєкт «Будівництво з’єднувального каналу для відновлення водного сполучення Азовського моря з Молочним лиманом» та дозвіл на виконання будівельних робіт  від 28.11.2018 № ЗП 112183321410, виданий Департаментом Державної архітектурно-будівельної інспекції у Запорізькій області; акт прийому-передачі проєктної та дозвільної документації по об’єкту «Будівництво з’єднувального каналу для відновлення водного сполучення Азовського моря з Молочним лиманом», територія: Степанівська коса Запорізької області до договору від 09.11.2018 № 46.

Контроль за діяльністю підрядника з виконання робіт здійснює Приазовський національний природний парк в особі директора  Воловика Д.

Попри ситуацію, яка склалася на об’єкті, директор парку не здійснив жодного кроку для розв’язання проблеми: не направлено жодного звернення з вимогою виконання робіт відповідно до робочого проєкту та термінів виконання; відсутні звернення до наглядових органів з вимогою провести перевірку діяльності підрядника та надати відповідну оцінку.

Термін дії контракту директора Приазовського національного природного парку Воловика Д. закінчився 18.11.2019, у зв’язку із цим на цей час розглядається кандидатура виконуючого обов’язки директора до проведення конкурсу та призначення директора.

Враховуючи викладене вище, звертаємося з проханням провести перевірку Приазовського національного природного парку стосовно правильності та законності розробки проєктно-кошторисної документації на об’єкт «Будівництво з’єднувального каналу для відновлення водного сполучення Азовського моря з Молочним лиманом», проведення експертизи проєкту, проведення відкритих торгів та підписання договору № 46 на виконання робіт «Будівництво з’єднувального каналу для відновлення водного сполучення Азовського моря з Молочним лиманом»; залучити наукові установи та організації в галузі водного господарства для спільного із центральними та місцевими органами влади розроблення та надання пропозицій щодо вжиття відповідних заходів із відновлення гідрологічного режиму Молочного лиману.

Також при розгляді кандидатур на посаду тимчасово виконуючого обов’язки директора та при проведенні конкурсу просимо врахувати недбале ставлення Воловика Д. до своїх посадових обов’язків, які спричинили екологічну катастрофу на  Молочному лимані».

Повністью зі зверненням депутатів охочі можуть ознайомитися 07 34 179  на сайті обласної ради.

Також хочу нагадати, що Дмитро Воловик на протязі кількох років, до начначення його директором Приазовського національного природного парку, був засновником і власником ПП «Укрзем», який з 2013 року і по сьогодняшній день не може виконати роботи по проекту берегозахистної смуги. Роботи, які згідно договору, повині були виконані за три місяці.

 

 

Категория: