Вы здесь

Берегозахисна смуга. Чи долучено до проекту землеустрою погодження з власниками, користувачами земельних ділянок, які включаються до земель водного фонду та водоохоронних зон?

На восьмому році виконання договору № 327 від 2013 р. (з додатковими угодами) директор ПП «Укрзем» О.Г. Воловик направила міському голові на подальше затвердження Проект землеустрою щодо організації і встановлення меж земель водного фонду та водоохоронних зон в межах міста Бердянськ Запорізької області.

Розпорядженням міського голови від 15 лютого 2021 року № 42-р створена робоча комісія з опрацювання матеріалів проекту землеустрою щодо організації і встановлення меж земель водного фонду та водоохоронних зон в межах міста Бердянська Запорізької області.

У висновку державної експертизи землевпорядної документації  стоїть штамп Головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області з записом: Зауваження враховано, усунено.

У пункті 5 Висновку було зауваження та пропозиція до землевпорядної документації: До проекту землеустрою долучити: погодження з власниками, користувачами земельних ділянок, які включаються до земель водного фонду та водоохоронних зон відповідно до вимог ст. 186 Земельного кодексу України; довідку, що містить узагальнену інформацію про землі (теріторії) та матеріали геодизичних вищукувань згідно вимог ст. 47 Закону України «Про землеустрій».

Так життєво склалося, що у прибрежно-захісній смузі міста Бердянська багато будівль та споруд знаходиться на відстані від п’яти до п’ятидесяти метрів від урізу моря, тому цей факт повинен бути урахований при затвердженні проекту. 

Відповідно до розпорядження міського голови від 03.03.2021 №62-р «Про внесення змін до розпорядження міського голови від 26.02.2021 №55-р «Про проведення громадських слухань» громадські слухання на тему «проект землеустрою щодо організації і встановлення меж земель водного фонду та водоохоронних зон в межах міста Бердянськ Запорізької області, проведення яких було заплановано на 05.03.2021 року о 12:00 в приміщені ЦКтаД «Софіт» розташованого за адресою: Запорізька обл., м. Бердянськ, пр. Азовський, 37/9, перенесено на 15.03.2021 року о 12:00.

Адреса, строк і форма подання письмових пропозицій та зауважень: пропозиції та зауваження (із зазначенням імені, прізвища, по батькові та адреси особи, яка їх подає; назви юридичної особи та її місцезнаходження) приймаються  по 15.03.2021 р. в письмовій або електронній формі виконавчим комітетом Бердянської міської ради за адресами: 71118, Запорізька обл., м. Бердянськ, пл. Єдності, 2, І поверх, каб. № 3 та № 3-а; e-mail:  ispolkom@bmr.gov.ua  

Вношу пропозицію  створеній робочій комісії перевірити    виконання розробником ПП «Укрзем» пункту 5 Висновку, а саме:: погодження з власниками, користувачами земельних ділянок, які включаються до земель водного фонду та водоохоронних зон. Якщо ці погодження відсутні, то зобов’язати ПП «Укрзем» виконати ці погодження та передати у Бердянську міську раду до затвердження проекту берегозахисної смуги на сесії міської ради.

Друга пропозиція, це перевірити робочою комісією виконання ПП «Укрзем» позначення на місцевості ширину берегозахисної смуги межовими знаками. Якщо межові знаки відсутні, то зобовязати ПП «Укрзем» ці межові знаки встановити.

Результати розгляду робочою комісією цих двох питань прошу  опубліковати на офіційному сайті Бердянської міської ради ще до проведення громадськіх слухань на тему «обговорення розробленого проекту землеустрою щодо організації і встановлення меж земель водного та водоохоронних зон в межах міста Бердянськ Запорізької області».

 

Категория: