Вы здесь

Юлія Тимошенко: Треба серйозно працювати над тим, щоб влада змінилася не через п'ять років, а негайно (відео)

23.11.2019, 08:09 

Президент Зеленський та його парламентсько-урядова більшість довели свою некомпетентність та неспроможність забезпечити в Україні зміни, яких чекали люди. Настав час для негайних дій.

Про це заявила Юлія Тимошенко в програмі «Голос народу» на телеканалі «112. Україна».

«Руйнується система державного управління. У парламенті балаган, інколи незрозуміло - це цирк, чи бордель. Так країною не керують. Це треба негайно зрозуміти і припинити таку історію, бо потім нам ніхто не допоможе», - заявила лідер «Батьківщини».

На думку політика, ухвалені пропрезидентською коаліцією рішення доводять, що сьогодні реалізується сценарій колонізації України. Роздержавлення стратегічних підприємств, виведення газотранспортної системи з-під контролю Кабміну, та найголовніше, - розпродаж землі іноземцям - свідчать, що невіглаством нинішньої влади користуються транснаціональні корпорації.

«Сьогодні фактично йдеться про атаку великих фінансових організацій з-за кордону на наш суверенітет», - пояснила народний депутат.

Лідер «Батьківщини» нагадала, що пропонувала президенту стратегічний план відродження країни та допомогу в його втіленні. Але замість того, щоб керуватися національними інтересами, глава держави вирішив покладатися на міжнародних шахраїв. Тому партія перейшла в опозицію.

«Питання щодо ринку землі було останньою краплею. Україна більше не є суб'єктною, вона втрачає свою суверенність. Наш перехід в опозицію - відповідь на те, що держава в турборежимі почала рухатися до стану новітньої колонії. Так країною керувати не можна, треба негайно змінити курс!» - обурилася Голова партії.

Україна не має часу та запасу міцності, аби займатися самообманом - переконана лідер «Батьківщини». Потрібно визнати, що люди помилилися із вибором і якомога швидше виправляти ситуацію, заручниками якої вони стали.

«Мусимо негайно діяти. Треба відкинути всі ілюзії та серйозно працювати над тим, щоб влада змінилася не через п'ять років, а негайно. Наше право - робити все, щоб захистити своє життя та життя своїх дітей. Не зробимо цього - будемо винні», - підсумувала Юлія Тимошенко.

ba.org.ua

 

 

 

 

 

Категория: