Вы здесь

Валерій Баранов: після приведення виконавчого листа по справі у відповідність до вимог законодавства України його повторно буде направлено до Бердянського міськрайонного відділу ДВС ГТУЮ для вчинення дій встановлених законодавством

 

Три з половиною років тому  громадянка Р. самовільно встановила на проїзній частині вулиці Підгірна у місті Бердянську бетону загорожу. У березні 2019 року  рішенням суду її було  зобов’язано  звільнити самовільно зайняту земельну ділянку шляхом демонтажу існуючиї загорожі. Сприяти виконанню рішення суду повині були чиновники місцевої влади. Як це відбувалося ми можемо дізнатися на конкретному прикладі.  

10.9.2019 року на виконання рішення суду Бердянським міськрайонним судом видано виконавчий лист про зобов’язання громадянки Р. звільнити самовільно зайняту земельну ділянку, що є частиної вулиці Підгірна шляхом демонтажу існуючиї загорожі та повернути Бердянській міській раді земельну ділянку.

07.11.2019 року представник Бердянської міської ради за довіреністю звернувся до Бердянського міськрайонного відділу ДВС ГТУЮ із заявою про відкриття виконавчого провадження.

05.12.2019 року на адресу Бердянської міської ради від державного виконавця надійшло повідомлення про повернення виконавчого документу стягувача без прийняття до виконання у зв’язку з тим, що виконавчий документ не відповідає вимогам, передбаченим п.6 ч.4 ст.4 Закону України «Про виконавче провадження», а саме, відсутня повна адреса щодо зобов’язання звільнити самовільну ділянку. Не зазначене місце проведення виконавчих дій.

На цьому «виконання» рішення суду минулою владою і закінчилось. Залишилось таке  враження, що хтось із представників цієї  влади був  дуже зацікавлений у тому, щоб рішення суду не було виконано.

Тільки з переобранням міського голови, через рік після повідомлення про повернення виконавчого документу, 15.01.2021 року представник Бердянської міської ради звернувся до Бердянського міськрайонного суду з проханням виправити помилку та привести у відповідність до п.6 ч.4 ст. 4 ЗУ «Про виконавче провадження» виконавчий лист по справі та видати його.

Міський голова Валерій Баранов у своїй відповіді від 20.01.2021 року запевнив, що після приведення виконавчого листа по справі у відповідність до вимог законодавства України його повторно буде  направлено до Бердянського міськрайонного відділу ДВС ГТУЮ для вчинення дій встановлених законодавством.

 

Далі буде...

Категория: