Вы здесь

Пожелание депутатам городского совета

 

6 декабря в исполкоме  городской голова Владимир Чепурной и секретарь городского совета Алексей Холод поздравили депутатов городского и областного советов  с Днем местного самоуправления. Об этом сообщила  Пресс – служба.

Звертаючись до присутніх міський голова Володимир Чепурний наголосив на єдності та спільних успіхах: “Вітаю всіх вас зі святом, ви всі працюєте на благо нашого міста та його розвиток, незважаючи на політичні погляди. Я дякую за вашу роботу, сподіваюсь і в подальшому ми будемо працювати для нашого міста. Бажаю усім міцного здоров’я, щастя, благополуччя, миру та успіхів!”. Секретар міської ради Олексій Холод висловив слова вдячності за спільну роботу та побажав наснаги, здоров’я і радості.

За активну участь у громадському житті міста, плідну працю на благо територіальної громади Бердянська та з нагоди Дня місцевого самоврядування цінний подарунок – наручний годинник було вручено всім депутатам-бердянцям Запорізької обласної ради: Сергію Ткаченку, Олені Бодасюк, Олегу Будянському, Олександру Бабаніну, Миколі Ільїну та Владиславу Шалєєву. Почесний орден міста отримала депутат Ірина Попова, медаль "За вагомий внесок у розвиток міста" було вручено депутатам Жанні Безродній, Катерині Марченко, Аллі Циндрі та Миколі Рудницькому. Також кілька депутатів були відзначені Почесними грамотами міського голови.

Хотелось бы и мне, жителю города,  пожелать   депутатам городского совета, в 2020 году  сделать то, чего они не смогли  сделать за прошедшие четыре года, а именно:  заставить исполнительную власть, в лице заместителя городского головы Оксаны Деевой, выполнить свои должностные обязанности и  внести  на утверждение  сессии городского совета долгожданный проект берегозащитной полосы.  За четыре прошедших года она не в состоянии была решить эту проблему, хотя и считала ее делом своей чести.  Если дело чести оказалось не под силу, - найдите ей замену. Это и будет вашей конкретной работой, в оставшееся время, на благо нашего города и его развития.

 

Категория: