Вы здесь

Олександр Мазурчак – радник міського голови Бердянська на громадських засадах

20 січня Бердянськ відвідав Олександр Мазурчак – колишній міський голова м. Кам’янець, якого мешканці тричі обирали на цю посаду, колишній перший заступник міністра житлово-комунального господарства, та колишній перший заступник голови Київської державної адміністрації. Про це повідомляє офіційний  сайт Бердянської міської ради.

Він зустрівся з керівництвом міста, представниками депутатського корпусу, керівниками комунальних підприємств та начальниками відділів та управлінь виконкому. Олександр Мазурчак вважає, що Бердянську для повного щастя потрібно вирішити два питання: щоб приїхало якомога більше людей і щоб вони якомога більше грошей тут витратили. На цій зустричі він запропанував 14 порад для розвитку міста Бердянськ,  а також запропонував міському голові Валерію Баранову призначити його своїм радником безкоштовним. Він готовий бути послом мера у Київі по залученню інвестицій та нових технологій.

У цей же день також Олександр Мазурчак, як співзасновник політичної партії «Наш край», зустрівся з депутатами міської та районої ради від цієї партії, а це сім депутатів у міської і шість у районій, та обсудив з ними  своє бачення розвитку міста, особливості політичної ситуації у Бердянську та у страні.

22.01.     

22.01.2021 року вийшло розпорядження міського голови № 18-р: Призначити громадянина України Мазурчака Олександра Володимировича, який має вищу технічну та юридичну освіти, у якості «Радника міського голови на громадських засадах з питань стратегічного розвитку міської територіальної громади», та залучити його до роботи за відповідним напрямком.

 

 

 

          

 

Категория: