Вы здесь

 "Обіцяю всім українцям!" Зеленський відреагував на перемогу словами Вашингтона

30 квітня 2019

Обраний президент України Володимир Зеленський відреагував на офіційне оголошення 30 квітня Центральною виборчою комісією результатів другого туру виборів.

Переможець виборчих перегонів записав відеоролик, у якому ще раз подякував українцям за підтримку, а також процитував екс-президента США Джорджа Вашингтона.

Відео оприлюднено на сторінках Зеленського і його команди в соціальних мережах (щоб подивитися, поскрольте сторінку вниз).

НОВИНИ

Зеленський зустрівся з главою ПЦУ Епіфанієм: з'явилося фото

                                                                         Володимир Зеленський

                                                                                                           Фокус

"У цій даті є певна символічність. 230 років тому відбулася інавгурація першого президента США Джорджа Вашингтона, я не порівнюю себе з цим політичним діячем, поки ще рано.

Але якщо ви не проти, я його процитую: "Працюй, щоб у твоїй душі не погасли ці крихітні іскри небесного вогню, що звуться совістю".

Ось це я вам українці, всім обіцяю. Всім, незважаючи на ваш вибір. Обіцяю працювати і обіцяю не підвести", – сказав Зеленський.

Крім того, він повідомив, що шукає людину на вакансію свого прес-секретаря, пояснивши вимоги і закликавши українців надсилати свої резюме.

Відзначимо, чинний президент України Петро Порошенко по телефону привітав Зеленського з офіційною перемогою на виборах. Під час бесіди співрозмовники домовилися про зустріч уже в найближчий час.

 Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше Зеленський звинувативЦентральну виборчу комісію в затягуванні його інавгурації. У ЦВК у відповідь заявили, що орган "працює з випередженням графіка".

 

 

 

 

Категория: