Вы здесь

Друзям усе, а бердянцям Закон?

20 січня на офіційному сайті Бердянської міської ради опубліковано 15 проектів рішень сесії.

 

Увагу привернув  проект рішення №8 сесії №72 "Про передачу в оренду земельних ділянок", в якому товариству з обмеженою відповідальністю “Виробниче об'єднання “Бердянські жниварки” надається дозвіл на передачу в довгострокову аренду земельна ділянка, площею 4,6452 га, бул. Центральний, 3,  а громадянці України Соколенко Н.С., пр. Західний (до перейменування — вул. 12 Грудня), 4-д, – відмовлено на підставі ст.ст. 12, 60, 122 Земельного кодексу України, ст.ст. 88, 90 Водного кодексу України.

 

Зазначу, що обидві земельні ділянки знаходяться в двокілометровій берегозахістній смузі. До цього можно додати і поспіх, з яким розгортаються події. Заява № 50064 від товариства з обмеженою відповідальністю “Виробниче об'єднання “Бердянські жниварки”  про передачу земельної ділянки в довгострокову аренду надійшла 15.01.2020 року, засідання постійної комісії з питань архітектури, містобудування, регулювання земельних відносин та екології  відбулося 17.01.2020 № 98, а сесія відбудеться – 23 січня.

 

Про купівлю-продаж  майна платника податків, яке перебуває в податковій заставі, можна ознайомитись в статті  «Аукціон-атракціон для бердянського курортного магната з Верховної ради».

 

Виникає питання. Як  зрозуміти такі дії міської влади по наданню земельної ділянки в довгострокову аренду товариству з обмеженою відповідальністю “Виробниче об'єднання “Бердянські жниварки”? Друзям усе, а бердянцям Закон?

І як до цього питання поставляться депутати Бердянскої міської ради. Нададуть згоду, чи ні?

Категория: