Вы здесь

До суду надійшла справа за обвинуваченням у зловживанні службовим становищем

До суду надійшла справа за обвинуваченням у зловживанні службовим становищем. Про це повідомляє прес-служба Бердянського міськрайонного суду.   

 

До Бердянського міськрайонного суду Запорізької області надійшов обвинувальний акт стосовно громадянина Л. Особа обвинувачується у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.364 КК України, тобто у зловживанні службовим становищем з метою одержання неправомірної вигоди для фізичної особи, використання службовою особою службового становища всупереч інтересам служби, якщо воно спричинило тяжкі наслідки охоронюваним законом державним інтересам.

Справа буде розглядатися суддею Чертковою Н.І.

Судове засідання відбудеться 27 грудня 2019 року, о 10 год. 00 хв.

Пошук в ЄДРСР судових рішень по вказаному провадженню можна здійснити за номером 310/9446/19.

Інформаційно: громадянин Л. обвинувачується в тому, що в період з 10 по 20 грудня 2018 року, будучи розпорядником бюджетних коштів та посадовою особою органу місцевого самоврядування, з метою одержання неправомірної вигоди для фізичної особи підприємця, діючи умисно, в інтересах вказаної фізичної особи, використовуючи своє службове становище всупереч інтересам служби, розуміючи протиправність своїх дій, достовірно знаючи, що окремі кондитерські вироби, які входять до набору новорічного кондитерського подарунку «Паровозик», містять у своєму складі синтетичні барвники та консерванти, використання яких заборонено у харчуванні дітей, що перебувають у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах, поставив власноруч підпис у заявці на постачання цих кондитерських виробів на загальну суму 266280 грн. Вказана заявка є підставою для подальшого постачання новорічних кондитерських подарунків «Паровозик». Також поставив власноручні підписи про здійснення оплати вартості вказаного товару неналежної якості. Внаслідок вказаних дій були спричинені збитки територіальній громаді м. Бердянська в особі Бердянської міської ради на загальну суму 266280 грн.

 

 

 

 

Категория: