Вы здесь

Ціна «За життя». Як нардеп Пономарьов фінансує «Опозиційну платформу»

Судячи зі звіту «Опозиційної платформи - За життя» за третій квартал 2019 року, оточення народного депутата Олександра Пономарьова, як і раніше, залишається одним з головних донорів цієї партії.

Шестеро бердянців поповнили її рахунок на 9 мільйонів 600 тисяч гривень (по 1,6 мільйона гривень кожен), що становить чверть від всіх внесків фізичних осіб. Серед них можна виділити Микиту Вержиковського  помічника депутата облради і директора ПРАТ «Бердянські жниварки» О. Будянського), Олександра Томковида (менеджера «Агрінолу») і Генадія Іванькова (головлікаря санаторію «Арктика»). Банківські транзакції в один день з ними здійснили В'ячеслав Макаров, Дарина Рябова і Віталій Рудь, що говорить про пов'язаність всіх цих людей.

Чому була вибрана саме сума 1,6 мільйона гривень? Тому, що наразі вона відповідає максимально допустимому законодавством розміру внеску приватної особи в округленому вигляді. 

У період з липня по вересень мешканці Бердянська поповнювали також і виборчий фонд ОПЗЖ - на загальну суму понад 1,4 мільйона гривень. Така собі Олена Зініна (співробітниця Райснаба) для опозиції не пошкодувала 1.252.000 гривень, Сергій Колесник (співзасновник «Бердянських жниварок») - 406 тисяч, Мульченко Ірина (директорка б/в «Фіона») - 400 тисяч, Безверха Наталія (директорка б/в «Бригантина» і дружина колишнього помічника О. Пономарьова Володимира Безверхого) - 280.775 гривень, Сергій Велічкін (директор б/о «Нафтохімік України») - 150 тисяч, Олена Зубко  (помічниця О. Пономарьова в його минулій депутатській каденції) – 69.300 і рівно 953 гривні 84 копійки для партії Рабиновича виділив особистий адвокат О. Пономарьова Євген Озюменко.

 

Не оминула своєю увагою «ОП «За життя» і бердянська фірма «Торговий  Дім Агрінол», яка розщедрилась на 692 тисячі гривень.

 

 

Разом: понад 12 мільйонів гривень.

Тут потрібно відзначити, що 832 тисячі з цих коштів повернулися в «сім'ю» через рахунки товариств з обмеженою відповідальністю «Південна зоря», «НВП Агрінол», «Інформаційна група ПРО100», «Телерадіокомпанія Азовська хвиля» і «Телерадіокомпанія Юг», які надавали партії послуги з виготовлення та розміщення агітаційних матеріалів.

Нагадаємо, що засновниками всіх вищеперерахованих підприємств є родичі члена фракції «Опозиційна платформа - За життя» Олександра Пономарьова.

До речі, в попередньому кварталі особи з орбіти цього народного обранця було щедрішими і продонатили ОПЗЖ на 15,4 мільйона гривень.

Подивимося, як зміняться цифри в останньому фінансовому звіті 2019 року і чи стане це Олександру Пономарьову в нагоді після зняття депутатської недоторканності.

Олександр Пилипенко

 

 

 

Категория: