Вы здесь

Бердянськ розраховує на підтримку облради у завершенні ремонту каналізаційного колектора (ВІДЕО)

Завершення реконструкції на ділянці між Палацом Спорту та Середньою Горою дозволить курортному місту залишити використання тимчасового трубопроводу в минулому.

Перший заступник голови Запорізької обласної ради Людмила Любім та заступник голови облради Владислав Куценко під час робочої поїздки до Бердянського району, разом з депутатами міськради та міським головою Бердянська Валерієм Барановим провели нараду безпосередньо на об’єкті  будівництва.

Як з’ясувалося, вартість робіт становить 18 млн грн. З них у 12 млн грн обійдуться прокладання труб та комунікацій, 6 млн грн потрібні на благоустрій та асфальтування ділянки. Учасники наради погодились, що до початку курортного сезону ремонтні роботи на бердянському колекторі мають бути повністю завершені, й висловили сподівання на підтримку фінансування проєкту з обласного бюджету.

- Будемо піднімати це питання на найближчій сесії обласної ради. Маю надію, що в сесійній залі депутати підтримають рішення щодо  виділення коштів на завершення реконструкції, - заявив заступник голови Запорізької обласної ради Владислав Куценко.

Зі свого боку, Людмила Любім зауважила, що слід узгодити й остаточну суму фінансування будівництва, адже минулого року з обласного бюджету на ремонт аварійного трубопроводу виділялося близько 15 млн грн, в тому числі з депутатських фондів.

Під час робочої наради в Бердянську піднімались також інші проблеми курортного міста. Зокрема, питання реконструкції дамби по вулиці Горького, ремонту очисних споруд та насосної станції.

Відділ комунікацій обласної ради

Категория: