Вы здесь

Акторська гра собаки була гідна найвищої нагороди, оскільки вона допомагала йому просити їжу у людей

Тварини теж можуть бути хитрими.

Пес з Таїланду вигадав хитрий спосіб, за допомогою якого просить собі частування у перехожих. Завдяки блискучій акторській грі собака щоразу викликав жалість у незнайомців, однак тепер йому навряд чи хтось повірить. Місцеві мешканці вирішили вивести пса на чисту воду і розповіли всім, що пес не хворіє, а лише майстерно прикидається, інформує Ukr.Media.

Пес на ім'я Ге став знаменитістю після того, як його хитрий план розкрили місцеві жителі. Справа в тому, що вуличний собака дуже полюбляє смачно поїсти, проте вуличне життя делікатесами його не балує, а те, що він їсть зазвичай, судячи з усього, псу вже просто набридло. Тому він вигадав хитрий план, за допомогою якого хотів натиснути на жалість у людей, які проходили повз нього, щоб отримати довгоочікуваний смаколик.

Цей підступний і хитрий план працював досить довго, проте останнім часом справи в собаки йдуть не кращим чином. Річ у тім, що один хлопець, коли проїжджав повз, помітив, що Ге кульгає і жалісно дивиться на нього. Природно, що молодий чоловік злякався і подумав, що у собаки великі проблеми, тому відразу ж кинувся на допомогу. Але ось те, що сталося далі, змусило юнака вибухнути гучним сміхом.

Виявилося, що коли собака зрозумів, що їжі від людини не дочекається, то відразу ж припинив грати роль хворого і кульгавого пса. Його лапа миттєво прийшла до нормального стану, а сам Ге втік, наче нічого й не було. За всією цією виставою спостерігали місцеві старожили, які і розповіли хлопцеві, що пес — той ще актор, тому вірити йому не варто. А за словами літнього чоловіка, який живе поруч, собака хитрує вже досить довгий час.

"Цей старий пес живе тут вже кілька років. Він завжди провертає цей трюк, щоб обдурити людей."

Більше того, чоловік розповів, що сам іноді підгодовує Ге, але, судячи з усього, собаці цього мало. Хоча і визнає, що пес виявився дуже розумним.

"Я годую його рисом, але у нього все ще є ця звичка. Він дуже розумний. Ймовірно, він робить це навмисно, щоб люди підгодовували його."

Однак місцеві жителі про всякий випадок зводили пса до ветеринара, щоб переконатися, що з ногою собаки дійсно все в порядку. А лікар тільки підтвердив, що з кінцівками Ге немає жодних проблем, так і в цілому його стан знаходиться на належному рівні. До речі, ви самі можете оцінити блискучу акторську гру песика, яка потрапила на відео. Адже такий талант є далеко не у кожної тварини.

 

 

Категория: