Вы здесь

Город

Бердянськ розраховує на підтримку облради у завершенні ремонту каналізаційного колектора (ВІДЕО)

Завершення реконструкції на ділянці між Палацом Спорту та Середньою Горою дозволить курортному місту залишити використання тимчасового трубопроводу в минулому.

Перший заступник голови Запорізької обласної ради Людмила Любім та заступник голови облради Владислав Куценко під час робочої поїздки до Бердянського району, разом з депутатами міськради та міським головою Бердянська...

Перша пішла? (відео)

Сьогодні, 02.03.2021 року, депутати Бердянської міської ради на позачергової сесії міської ради рекомендували міському голові Валерію Баранову звільнити начальника відділу з правового запеспечення діяльності апарату міської ради Філімонову Світлану Вікторовну. За це рішення проголосовали 24 депутата міської ради. Дивись відео з 1:10:30 по 1:20:50.

А ось чи виконає міський голова Валерій Баранов  рішення депутатів Бердянської міської ради, чи заветує ...

Нова влада почала вирішувати проблему з каналізацією мікрорайону «Ліски»

                             Заступник міського голови Олена Божкова

Минула влада за п’ять років не спромоглася вирішити проблему мешканців мікрорайону «Ліски» з каналізацією. Навідь проект не спромоглася зробити.

А ось нова влада навпаки, повернулася обличчям до мешканців мікрорайону. Заступник міського голови Олена Божкова у своїй відповіді повідомила, що  питання виготовлення проектно-кошторисної документації з будівництва каналізації та відведення...

Тимошенко рассказала о готовности возглавить правительство

 

НАТАЛИЯ МАГДЫК

18 ФЕВРАЛЯ 2021, 10:48

Команда лидера партии готова работать во благо Украины, если будет такое предложение

Лидер партии "Батькивщина" Юлия Тимошенко в эксклюзивном интервью корреспонденту Vesti.ua рассказала о том, готова ли она возглавить правительство.

Отвечая на вопрос нашего корреспондента о том, готова ли она возглавить Кабинет министров, политик сказала, что все зависит от...

Система наружной вакуумной канализации на реальном примере (Видео)


Наружная система вакуумной канализации является достойной альтернативой самотечным (гравитационным) и напорным системам канализации, а так же системам с использованием локальных очистных сооружений и септиков.

Валерій Баранов: після приведення виконавчого листа по справі у відповідність до вимог законодавства України його повторно буде направлено до Бердянського міськрайонного відділу ДВС ГТУЮ для вчинення дій встановлених законодавством

 

Три з половиною років тому  громадянка Р. самовільно встановила на проїзній частині вулиці Підгірна у місті Бердянську бетону загорожу. У березні 2019 року  рішенням суду її було  зобов’язано  звільнити самовільно зайняту земельну ділянку шляхом демонтажу існуючиї загорожі. Сприяти виконанню рішення суду повині були чиновники місцевої влади. Як це відбувалося ми можемо дізнатися на конкретному прикладі.  

...

Олександр Мазурчак – радник міського голови Бердянська на громадських засадах

20 січня Бердянськ відвідав Олександр Мазурчак – колишній міський голова м. Кам’янець, якого мешканці тричі обирали на цю посаду, колишній перший заступник міністра житлово-комунального господарства, та колишній перший заступник голови Київської державної адміністрації. Про це повідомляє офіційний  сайт Бердянської міської ради.

Він зустрівся з керівництвом міста, представниками депутатського корпусу, керівниками комунальних підприємств та начальниками відділів та управлінь виконкому. Олександр Мазурчак вважає, що Бердянську для повного щастя потрібно вирішити два...

Мэр Бердянска встретился с Юлией Тимошенко

 

04.02.2021 Mo

Мэр Бердянска, Валерий Баранов провел встречу с лидером партии “Батькивщина” Юлией Тимошенко. 

Соответствующий пост появился на Facebook-странице градоначальника курортного города.

Где состоялась встреча и о чем беседовали политики неизвестно.

“Юлия Владимировна согласилась сопровождать все наши проекты по развитию города – курорта...

Берегозащитная полоса: так все-таки получено позитивное заключение государственной экспертизы или это очередная информационная «утка»?

 

                                      Дмитрий Воловик выступает на заседании земельной комиссии

В декабре прошлого года в «Бердянском антикоррупционном вестнике» была опубликована статья «Николай Погорелов: прошло семь лет, а берегозащитной полосы как не было, так и нет. Кто виноват и, что делать?»

Прошло чуть более месяца после публикации и бывший директор ЧП «Укрзем» Дмитрий Воловик в фейсбуке сообщил следующее: «Закончился самый тяжелый марафон в моей жизни... Проект прибрежно-защитной полосы города Бердянска наконец то завершен».

 

Затем...

Причал №2: Запорізький апеляційний суд повернув майно товариству «Рибак»

18 жовтня 2016 року Громадська організація любителів рибалок «Рибак», в особі голови Якименко В.А. подарувала (передала безоплатно) Громадській організації «Рибаки Азова», в особі голови Церковного Д.В. причал №2, шо розташований по вулиці Підгірна в місті Бердянську. Цей дар сторони оцінили у 238 900 гривень.

З таким подарунком були не згідні 13 членів товариства «Рибак», які подали до Бердянського міськрайонного суду позовну заяву про скасування цього договору дарування. 04 серпня 2020 року Бердянський суд позовну заяву задовольнив і визнав недійсним договір дарування....